Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Schronisko w PawłowieW dniu 5 marca br. pedagog szkolny Alicja Stando, oraz trzy wolontariuszki naszej szkoły : Magdalena Kosek (I TOR), Dagmara Witkowska (I TO) i Weronika Pisarska (I TO), wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, oraz uczniami innych szkół mławskich, odwiedziły schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie k/Ciechanowa.

Wyjazd został zorganizowany w ramach akcji "Przyjazna szkoła dla zwierzaka". Uczestnicy wyjazdu dostarczyli do schroniska zebraną w ramach akcji karmę dla psów. Nasza szkoła zebrała prawie 55 kg karmy.

Alicja Stando