Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności BudowlanychW dniu 8 marca 2014 roku (sobota) odbyły się zawody okręgowe XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Podobnie jak w latach ubiegłych zmagania uczniów odbywały się w Warszawie w budynku Technikum Architektoniczno-Budowlanego im. St. Noakowskiego ul. Przyrynek 9 .

 

Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów klasy III i IV technikum budowlanego :

  • 1) Rybicki Mateusz (III T.B)
  • 2) Ossowski Bartosz (II T.B)
  • 3) Gralewski Sylwester (IV T.B)
  • 4) Chołuj Sylwester (IV T.B)

Opiekunem uczniów był: mgr inż. Hubert Świniarski. Wyniki zmagań okręgowych zostaną ogłoszone do 20 marca 2014r. , osoby z najlepszymi wynikami zakwalifikują się do (Finału) . Trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów i życzmy im powodzenie !!!