Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowj chłopców

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej chłopcówNasi siatkarze będą reprezentować powiat mławski w zawodach rejonowych. W zawodach rywalizowały cztery zespoły. Budowlanka drugi rok z rzędu zdobyła mistrzostwo powiatu. Podopieczni Grzegorza Cecelskiego bez straty seta pokonali wszystkich rywali. Zespół z I LO w składzie którego było kilku graczy Zawkrza nie sprostał Naszym siatkarzom.