Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Koncert Ewangelizacyjny

Koncert Ewangelizacyjny zespołu Moja RodzinaDnia 13 marca 2014 roku w Zespole Szkół nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie odbył się Koncert Ewangelizacyjny zespołu Moja Rodzina. Zespół pochodzi z Glinojecka. Tworzą go: Aldona i Artur Wiśniewscy, ich dzieci: Antonina, Gabriel, Szymon, Mikołaj i Jeremiasz oraz przyjaciel rodziny perkusista Mateusz. W swoim dorobku mają wiele koncertów. Śpiewane przez nich piosenki będą przeplatane dawaniem świadectwa swojego życia.Galeria z koncertu zespołu "Moja Rodzina"