Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie z Panem dr inż. Antonim Ziębą

Spotkanie z Panem doktorem dr inż. Antonim ZiębąW dniu 14 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie klas I i II z dr inż. Antonim Ziębą, wykładowcą Politechniki Krakowskiej, redaktorem Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło", Tygodnika Młodzieży Katolickiej "Droga", Miesięcznika Nauczycieli i Wychowawców Katolickich "Wychowawca", "Służby Życia", a także publicystą i felietonistą. Tematem przewodnim prelekcji była obrona życia ludzkiego od samego poczęcia. Spotkanie skierowane było do uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły.