Rekolekcje wielkopostne 2014W dniach 03-04 kwietnia 2014r., społeczność naszej szkoły uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych zorganizowanych przez ks. Jacka Darmofalskiego oraz pana Roberta Grabowskiego.

Zamyśleniom rekolekcyjnym przewodniczył ks. Grzegorz Ślesicki. Mówił między innymi o grzechu człowieka oraz Eucharystii, jako niezbędnym środku w drodze do zbawienia. Rekolekcje Wielkopostne 2014

W ramach spotkań rekolekcyjnych uczniowie mieli okazję wysłuchania świadectwa ks. Tomasza Zwiernika oraz pana Piotra, którzy gościli w naszej szkole. Ks. Tomasz pochodzi z Zamościa, zaś na co dzień sprawuje posługę w zakładach karnych, jako ich kapelan. Pan Piotr natomiast, obecnie na warunkowym zwolnieniu, odsiadywał wyrok za ciężkie przestępstwa. Na pewnym etapie swojego życia spotkał Boga i dziś świadczy o tym, jaką pozytywną rolę odegrał w jego życiu.