Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

W dniu 08.04.2014r. w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie odbył się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. W etapie szkolnym wzięło udział 19 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie. Najwyższą liczbę punktów 15/20 zdobył Mateusz Górny z klasy I Technikum Informatycznego, który został laureatem konkursu. Nad przebiegiem Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK czuwała komisja w składzie: Joanna Zadrożna, Joanna Szempilińska, Alicja Stando.