Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Zakończenie roku szkolnego maturzystów 2014W dniu 25.04.2014r. odbyło się uroczyste pożegnanie kolejnych absolwentów naszej szkoły. O godzinie 815 w atmosferze godności i wzruszenia, uczniowie klasy III TB i II TE zaprezentowali program artystyczny. Nad całością unosił się duch myśli Jana Pawła II i patrona szkoły Jerzego Ciesielskiego.

Wśród wielu znamienitych słów wyróżniało się jedno:"Młody człowiek szuka nie tylko sensu życia, ale szuka konkretnego projektu, wedle którego ma to swoje życie zacząć budować".

Autorski scenariusz przygotowała Pani Profesor Marta Stawińska, dekorację przygotowały Pani Profesor Anna Tupacz,  Magdalena Szumkowska upominki Justyna Mączewska. Uroczystość prowadzili Jolanta Hermanowska-Hausman i Hubert Świniarski. Głównymi aktorami byli ks. Jacek Darmofalski, Artur i Jacek Kuzkowscy, Dawid Żółtowski, Patryk Banszek, Paweł Jaskulski, Konrad Smaga, Marcin Gutowski, Julia Kamińska, Agnieszka Ulatowska, Bartosz Jędrzejewski, Mateusz Wodzyński.

OBSŁUGA TECHNICZNA:

Marcin Rzemieniewski, Błażej Kucman, Michał Kowalski.