Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z Krzysztofem Ziemcem

Spotkanie z Ziemcem       W dniu 26 marca 2015 roku w ramach realizacji programu "Spotkania z ciekawymi i bardzo ciekawymi ludźmi" w naszej szkole gościł Krzysztof Ziemiec, jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy telewizyjnych. Związany z TVP 1, TVP INFO i RMF FM (programy: „Magazyn 24 godziny”, „A dobro Polski?”, „Kwadrans po ósmej”, „Debaty Polaków”, „Puls Rekord”, „Z refleksem”, „Polskie sprawy”, „Niepokonani – prawdziwe historie”; prezenter „Wiadomości” oraz „Panoramy”). ZOBACZ FILM

 

       W roku 2008 uległ groźnemu wypadkowi w pożarze. Powrót do zdrowia wymagał ponad czternastomiesięcznej rehabilitacji. W 2010 roku otrzymał wyróżnienie Tulipan Narodowego Dnia Życia. W 2011 roku został laureatem Telekamery w kategorii informacja – osobowość.

       Pan Krzysztof Ziemiec przedstawił pracę dziennikarza "od kuchni" oraz wspominał swoją drogę zawodową, pełną wielu wyrzeczeń i determinacji. Jednocześnie przekonał uczniów, że nie trzeba pochodzić z wielkiego miasta, aby osiągnąć w życiu sukces. Podczas rozmowy z Krzysztofem Ziemcem nie było tematów tabu. Dziennikarz starał się odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane przez Panią Dyrektor Urszulę Makowską, nauczycieli i młodzież.