Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

14 listopada 2023r. w Mławskiej Hali Sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w badmintonie chłopców i dziewcząt. Sportowcy wspaniale reprezentowali naszą szkołę, walcząc z całych sił, nie pozostawiając innym szans na zwycięstwo. Drużyna chłopców wygrała wszystkie swoje mecze i awansowała do Mistrzostw Rejonu w  Ciechanowie, które odbędą się 20.11.2023r. Ostatecznie:
 
I miejsce  zajęli chłopcy w składzie: Patryk Lipski i Kouba Biegański z klasy II TE.
III miejsce zajęły dziewczęta w składzie: Michalska Martyna, Maćkowska Samanta i Kownacka Wiktoria z klasy V TR
Brawo dla sportowców reprezentujących naszą szkołę, chłopcom życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.
Gratulujemy sukcesu naszym zawodnikom i zawodniczkom oraz ich trenerce, Pani Agnieszce Korytowskiej.