W dniach 15-24 września 2021r. w naszej szkole odbyła się charytatywna zbiórka makulatury dla Sebastiana Jankowskiego - absolwenta Technikum Budownictwa. Uczniowie przynieśli niepotrzebne gazety, ulotki, zeszyty oraz kartony, które zalegały w piwnicach czy na półkach. Teraz zostały pożytecznie wykorzystane przez firmę recyklingową. Środki finansowe uzyskane ze zbiórki przekazano na bardzo kosztowną rehabilitację Sebastiana. Zbierając makulaturę kierowaliśmy się mottem: „dobro raz dane będzie dwa razy pomnażane". Finał akcji miał miejsce w OSP w Szydłowie, gdzie podliczono środki ofiarowane przez darczyńców. W sumie uzbierano 20660 zł. Cieszymy się, że do tej kwoty mogliśmy dołożyć małą cegiełkę. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Nadal można wspomóc Sebastiana za pośrednictwem SIEPOMAGA.pl. Oto link do zbiórki: