Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

14 marca 2024r. z okazji Dnia Liczby Pi nauczyciele matematyki zorganizowali matematyczne konkursy: "Matematyczne jeden z dziesięciu", "Mistrza Kostki Rubika" i "Mistrza Sudoku". Po długiej rywalizacji, zwycięzcami konkursów zostali:
????Patryk Zembrzuski (klasy III - IV),
????Filip Jakubowski (klasy I - II), 
????Mateusz Wyszomierski (Kostka Rubika).
 
Wygrani otrzymali matematyczne upominki i dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy - słodki poczęstunek.
Organizatorkami konkursów były Panie: Agnieszka Rutecka i Kamila Żmijewska we współpracy z Samorządem Uczniowskim.

14 marca 2024r. w szkole świętowano Dzień Liczby Pi. Uczniowie zostali nagrodzeni za prace matematyczno-plastyczne w konkursach "Miasteczko Pi" oraz "Symetria imion". Nagrody wręczyły Pani Dyrektor Urszula Makowska oraz sponsor i przedstawiciel TMTTB, Pani Maria Koźlakiewicz. 

Konkursy przygotowała i przeprowadziła nauczycielka matematyki Pani Ewa Luks.

Przedstawiamy propozycję poradnika "Zdobądź Pracę Marzeń". Jest ona skierowana do wszystkich uczniów wkraczających na rynek pracy. W poradniku znajdziesz tajniki skutecznego CV i perfekcyjnych rozmów kwalifikacyjnych.

Zachęcamy do skorzystania z przejrzystej propozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, który przygotował na ten temat praktycznego E-booka.

Od 2014 roku, 12 marca jest w Polsce ogłoszony Dniem Matematyki.
Wydarzenie skierowane jest do wszystkich uczniów, w szczególności do nielubiących tej dziedziny wiedzy.
Tego dnia  w naszej szkole uczniowie obchodzili święto matematyki rozwiązując zadania, które wymagały otwartego umysłu. Forma ta stała się zachętą do zapoznania z jasnymi stronami matematyki.
W gry i zabawy aktywnie włączyła się Pani Dyrektor Urszula Makowska oraz członek TMTTB i sponsor nagród - Pani Maria Koźlakiewicz.

7 marca 2024r.  klasa II Technikum Informatycznego pod opieką pani wicedyrektor, Urszuli Godlewskiej, pani psycholog Izabeli Lubańskiej oraz wychowawcy pani Agnieszki Ruteckiej wyjechała na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie obejrzeli przejmujący i dający do myślenia spektakl "Wszechmocni w sieci" w Teatrze Kamienica. Następnie bawili się i spożytkowali nadmiar energii w Parku Trampolin.