Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowychW piątek 13 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych. Uczniowie Budowlanki nie dali szans kolegom z innych szkół, zajmując wszystkie miejsca na podium.

I miejsce zajął Kamil Grendziński – uczeń klasy IV Technikum Budownictwa.

II miejsceKrystian Kalinowski - uczeń klasy II Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki odnawialnej

III miejsceMateusz Kruszewski – uczeń klasy III Technikum Elektrycznego

W kategorii dziewcząt II miejsce wywalczyła Anna Kwiatkowska – uczennica klasy II Technikum Organizacji Reklamy.

W klasyfikacji drużynowej w kategorii dziewcząt oraz w kategorii chłopców Budowlanka zajęła III miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom oraz ich trenerce Pani Agnieszce Korytowskiej Uśmiech.