„Pociąg do Powstania Warszawskiego i grawitacji”

Pocig do Powstania Warszawskiego i grawitacji     18 maja 2018 roku odbyła się wyjątkowa wycieczka klas I Technikum Informatycznego „a” i I Technikum Informatycznego „b”. Uczniowie tych klas wraz z wychowawcami tj. Panią Anną Wachowicz i Panią Joanną Zadrożną oraz opiekunami Panią Agnieszką Korytowską i Panem Mariuszem Skwarskim wybrali się pociągiem do Warszawy. Młodzież zwiedziła Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapoznała się z dramatyczną historią tamtego okresu, a jednocześnie przygotowała się do nadchodzącego „Korowodu Dziejów”.

W ramach tej wycieczki również podnosiliśmy swoją sprawność fizyczną i pokonywaliśmy grawitację korzystając z parku trampolin w „Stacji Grawitacja”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, aby przenieść się z nami do tamtych miejsc i choć przez chwilę zapomnieć o grawitacji Uśmiech.